Kartu bėgiojančios porelės džiaugiasi geresniu seksu.
Visi žinome, kad sportuoti verta dėl fizinės sveikatos bei psichologinės gerovės. Sportas skatina laimės hormonų išsiskyrimą, taigi daro mus linksmesnius. Taip pat sportuodami pageriname kraujotaką ir organizmo aprūpinimą deguonimi. Dėl to gerėja ir smegenų veikla, protas tampa guvesnis, geriau prisimename informaciją. Tačiau yra dar viena priežastis šokti į sportinius batelius. Tai – jūsų romantiniai santykiai!
Psichologijos mokslų daktaras Martinas Graffas teigia, kad poros, kurios kartu sportuoja, džiaugiasi geresniais santykiais ir kokybiškesniu seksu. Ypač mokslininkas akcentuoja bėgimą, nes ši sporto rūšis puikiai tinka kaip užsiėmimas dviem.
Bėgiodami ne tik turite bendros veiklos, stiprinate ryšį, bet ir tobulinate savo kūną. Bėgiojantiems vyrams būdingas aukštesnis testosterono lygis, taigi ir stipriau išreikštos vyriškos savybės. Tai, anot M. Graffo, be abejonės, traukia ir jaudina moteris. Maža to, bėgikai yra ištvermingesni, jų geresnė kraujotaka, stipresnė širdis. O visos šios savybės praverčia, norint pakylėti seksą į aukštesnį lygmenį. Apklausos rodo, kad kartu bėgiojančios poros teigia dažniau užsiimančios seksu ir labiau juo besimėgaujančios.
Nepaisant visų bėgimo pliusų, net 50 proc. sportuojančių porų nurodo niekada nebėgiojančios drauge ir tik 25 proc. teigia visuomet užsiimančios šia veikla dviese. Taigi, jei turite romantinį partnerį, puiki mintis būtų kartu išsiruošti į lengvą krosą. Nebūtina bėgti maratoną – užtenka kelis kartus per savaitę kartu šiek tiek pasimankštinti, kad pagerėtų santykiai ir patobulėtų intymus gyvenimas.
Neturite partnerio? M. Graffas įsitikinęs, kad sportas gali jums padėti. Vieno tyrimo metu vyrai turėjo įvertinti moterų patrauklumą. Pastebėta, kad moterys, turinčios su savimi sportinį krepšį, vyrams atrodė patrauklesnės nei kitos. Akivaizdu – aktyvus gyvenimo būdas tikrai prideda seksualumo taškų. Tačiau su viena išlyga.
Nereikėtų skubėti apie sportinius pasiekimus be saiko plyšauti savo socialinėje paskyroje. Pasirodo, žmonės, kurie kelia daug pozityvių įrašų apie savo gyvenimą, laikomi labiau pasitikinčiais savimi, tačiau… mažiau patraukliais. Kitaip tariant, sportas suteikia patrauklumo, tačiau puikavimasis ir perdėta savimeilė veikia atvirkščiai.
Comments are closed.